Hikayem

1971’de Gaziantep’te doğdum. Çocukluk ve gençlik yıllarım Gaziantep’te geçti. Tıp ve psikiyatri eğitimimi Gazi Üniversitesi’nde tamamladım. İlk işime Gaziantep Özel Konukoğlu Hastanesi’nde başladım ve orada on altı yıl çalıştım. Ardından İstanbul’da Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde görev yaptım. Şimdi ise kendi işimde, buradayım.

Psikiyatrist olmamda kendi yaşamımın, çevremdeki bireylerin yaşantı ve zorluklarının büyük etkisi oldu. Ortaokul yıllarımda etrafımdaki insanların birçok sıkıntı yaşadığını ve bunları çözmekte zorlandıklarını gözlemledim. O yıllarda tıp fakültesine gitmeye ve sonrasında psikiyatri ihtisası yapmaya karar verdim. Fakülteye girdiğimde kan fobimin olduğunu öğrenmem ve sonrasında zihin işleyişine daha çok ilgi duyduğumu fark etmem de psikiyatri ihtisası yapma isteğimi daha da güçlendirdi.

Ankara’da eğitim almam etik anlayışımı ve bilimsel yaklaşımımı belirlediği gibi, 2000 yılında Türkiye’de özel hastanelerde çalışmaya başlayan ilk psikiyatristlerden biri olmam da klinik deneyimi açısından bende büyük fark yarattı. Dinamik ve hareketli olan İstanbul; mesleki yaklaşımıma uygulamadaki değişim, yenilenme ve esnekliği kazandırdı.

Halen mesleki yenilikleri uygulamalarıma ekleyerek eğitimime devam ediyor, çoklu disipliner ve hasta odaklı çalışmayı hedefliyorum.

Sevgilerimle,

“Anadolu’nun Psikiyatristi”

Fotoğraflar

Başa dön
Call Now Button